Спортът по телевизията в неделя с много футбол и зимни спортове

10,20 ч Ски-алпийски дисциплини: Световна купа, слалом, първи манш (жени) по Евроспорт

11,30 ч Ски-алпийски дисциплини: Световна купа, слалом, първи манш (мъже) по Евроспорт

12,35 ч Северна комбинация: Световна купа, 10 км (мъже) по Евроспорт

13,15 ч Ски-алпийски дисциплини: Световна купа, слалом, втори манш (жени) по Евроспорт

13,20 ч Биатлон: Световна купа, преследване (мъже) по Евроспорт 2

13,30 ч Венеция – Милан по Ринг

13,30 ч Баскетбол: Рио Бреоган – Баскония по Нова спорт

13,30 ч Баскетбол: Билбао – Андора по Диема спорт 2

14,30 ч Купа на ФА: Лутън – Харогейт по Диема спорт 3

14,30 ч Ски-алпийски дисциплини: Световна купа, слалом, втори манш (мъже) по Евроспорт

14,45 ч Снукър, Лондон Мастърс по Евроспорт 2

15 ч Райо Валекано – Бетис по MAX Sport 4 HD

15,30 ч Каляри – Болоня по Ринг

15,30 ч Емполи – Сасуоло по MAX Sport 3 HD

15,30 ч Биатлон: Световна купа, преследване (жени) по Евроспорт

16 ч Купа на ФА: Ливърпул – Шрозбъри по Диема спорт 2

16 ч Купа на ФА: Уест Хем – Лийдс по Диема спорт

16 ч Купа на ФА: Тотнъм – Моркамб по Нова спорт

16,30 ч Херта – Кьолн по Диема спорт 3

16,30 ч Ски скокове: Световна купа, голяма шанца (мъже) по Евроспорт

17,15 ч Севиля – Хетафе по MAX Sport 4 HD

17,30 ч Наполи – Сампдория по MAX Sport 3 HD

18 ч Купа на Африка: Камерун – Буркина Фасо по Ринг

18,05 ч Нант – Монако по Нова спорт

18,30 ч Бохум – Волфсбург по Диема спорт 3

19,10 ч Купа на ФА: Нотингам – Арсенал по Диема спорт 2

19,30 ч Рома – Ювентус по MAX Sport 3 HD

19,30 ч Алавес – Атлетик Билбао по MAX Sport 4 HD

19,30 ч Баскетбол: Барселона – Хувентуд по Диема спорт

20 ч Бенфика – Пасош Ферейра по Ринг

20 ч Американски футбол от НФЛ: Джаксънвил – Индианаполис по MAX Sport 2 HD

20,45 ч Снукър, Лондон Мастърс по Евроспорт

21 ч Баскетбол: Уникаха – Валенсия по Нова спорт

21,45 ч Интер – Лацио по MAX Sport 3 HD

21,45 ч Лион – ПСЖ по Диема спорт

21,45 ч Баскетбол: Бриндизи – Наполи по Диема спорт 3

22 ч Виляреал – Атлетико Мадрид по MAX Sport 4 HD

22 ч Купа на Африка: Етиопия – Кабо Верде по Ринг

22,30 ч Баскетбол от НБА: ЛА Клипърс – Атланта по Диема спорт 2

23,20 ч Американски футбол от НФЛ: ЛА Рамс – Сан Франциско по MAX Sport 2 HD

%d bloggers like this: