Спортът по телевизията: Тенис емоции за българския фен и най-старият футболен турнир

След 4 ч Тенис, ATP Cup, полуфинал: Русия – Канада по MAX Sport 1 HD

След 6 ч Тенис, турнир в Мелбърн: Григор Димитров – Макс Креси по MAX sport 2 HD

08,50 ч Сноуборд: Световна купа, сноуборд крос, мъже и жени по Евроспорт

10,20 ч Ски-алпийски дисциплини: Световна купа, гигантски слалом, първи манш (жени) по Евроспорт

10,20 ч Северна комбинация: Световна купа, малка шанца (мъже) по Евроспорт 2

11,30 ч Ски-алпийски дисциплини: Световна купа, гигантски слалом, първи манш (мъже) по Евроспорт

13,05 ч Биатлон: Световна купа, щафета, смесени двойки по Евроспорт 2

13,20 ч Ски-алпийски дисциплини: Световна купа, гигантски слалом, втори манш (жени) по Евроспорт

14,30 ч Купа на ФА: Мансфийлд – Мидълзбро по Нова спорт

14,30 ч Купа на ФА: Бристол Сити – Фулъм по Диема спорт

14,30 ч Купа на ФА: Бърнли – Хъдърсфийлд по Диема спорт 3

14,30 ч Ски-алпийски дисциплини: Световна купа, гигантски слалом, втори манш (мъже) по Евроспорт

14,30 ч Северна комбинация: Световна купа (жени) по Евроспорт 2

14,45 ч Купа на ФА: Милуол – Кристъл Палас по Диема спорт 2

15 ч Леванте – Майорка по MAX Sport 4 HD

15,20 ч Сноуборд: Световна купа, паралелен гигантски слалом (мъже и жени) по Евроспорт 2

15,30 ч Биатлон: Световна купа, единична щафета, смесени двойки по Евроспорт

16,30 ч Леверкузен – Унион по Диема спорт 3

16,30 ч Ски скокове: Световна купа, голяма шанца (мъже) по Евроспорт

17 ч Купа на ФА: Лестър – Уотфорд по Диема спорт 2

17 ч Купа на ФА: Нюкасъл – Кеймбридж по Диема спорт

17 ч Купа на ФА: Уест Бромич – Брайтън по Нова спорт

17,15 ч Реал Сосиедад – Селта по MAX Sport 4 HD

18,50 ч Северна комбинация: Световна купа, малка шанца (жени) по Евроспорт

19 Баскетбол: Черноморец – Левски по MAX Sport 2 HD

19,20 ч Сноуборд: Световна купа, слоупстайл (мъже и жени) по Евроспорт 2

19,30 ч Гранада – Барселона по MAX Sport 4 HD

19,30 ч Купа на ФА: Челси – Честърфийлд по Диема спорт 2

19,30 ч Купа на ФА: Суонси – Саутхемптън по Нова спорт

19,30 ч Купа на ФА: Хъл – Евертън по Диема спорт

19,30 ч Айнтрахт – Борусия Дортмунд по Диема спорт 3

20 ч Ещорил – Порто по Ринг

21 ч Хокей от НХЛ: Далас – Питсбърг по MAX Sport 2 HD

21,30 ч Фрийстайл ски: Световна купа, ски бабуни (мъже и жени) по Евроспорт 2

21,45 ч Баскетбол: Манреса – Реал Мадрид по Нова спорт

22 ч Реал Мадрид – Валенсия по MAX Sport 4 HD

22 ч Ланс – Рен по Диема спорт 2

22,30 ч Боавища – Тондела по Ринг

22,30 ч Баскетбол от НБА: ЛА Лейкърс – Мемфис по Диема спорт

23 ч Фрийстайл ски: Световна купа, слоупстайл (мъже и жени) по Евроспорт 2

%d bloggers like this: